|
Uchwyty do krat pomostowych

Katalog produktów

UCHWYTY DO KRAT POMOSTOWYCH

Oferujemy uchwyty do krat pomostowych wykonane z tego samego gatunku stali S 235 JR co kraty pomostowe . Elementy te umożliwiają szybki i trwały montaż krat pomostowych na konstrukcjach wsporczych.
Najczęściej stosowane są tzw. uchwyty standardowe umożliwiające montaż krat do płaskiej powierzchni
np. ramienia kątownika, półki ceownika lub teownika.
Drugi najpopularniejszy typ uchwytów to tzw. łącznik podwójny do łączenia krat pomiędzy sobą co zapobiega rozsuwaniu i klawiszowaniu sąsiadujących elementów.
Poza tym oferujemy uchwyty hakowe, wykonywane na zamówienie pod konkretny profil np.
kształtownik zamknięty. Uchwyty hakowe stosujemy również gdy zachodzi konieczność przymocowania
krat do ceownika ustawionego ramionami na zewnątrz pod kratą pomostową..
Ponadto oferujemy tzw. motylki, czyli górną część uchwytu. To blaszka #2,0 mm z otworem fi 9,00 mm
do montażu wkrętami samowiercącymi.

Popularne rodzaje uchwytów do krat pomostowych

Najczęściej stosowane są tzw. uchwyty standardowe umożliwiające montaż krat do płaskiej powierzchni np. ramienia kątownika, półki ceownika lub teownika. Drugi najpopularniejszy typ uchwytów to tzw. łącznik podwójny do łączenia krat pomiędzy sobą co zapobiega rozsuwaniu i klawiszowaniu sąsiadujących elementów.

Oba omówione powyżej systemy posiadamy w naszej ofercie. Poza tym oferujemy uchwyty hakowe, wykonywane na zamówienie pod konkretny profil np. kształtownik zamknięty.

Uchwyty hakowe stosujemy również gdy zachodzi konieczność przymocowania krat do ceownika ustawionego ramionami na zewnątrz pod kratą pomostową. Ponadto oferujemy tzw. motylki, czyli górną część uchwytu. To blaszka #2,0 mm z otworem fi 9,00 mm do montażu wkrętami samowiercącymi.

Uchwyty do krat pomostowych – oferta Łódź i okolica

Klientów zainteresowanych doborem systemu mocowania do specyfiki konstrukcji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem systemów mocujących Sakostal. W sprzedaży posiadamy:

  • uchwyty standardowe,
  • łączniki podwójne,
  • uchwyty hakowe wykonywane na zamówienie,
  • motylki.

Dobór systemu montażowego każdorazowo dostosowujemy do typ krat oraz rodzaju konstrukcji nośnej, a także rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane poszczególne elementy konstrukcji. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić stabilne i trwałe połączenie elementów niezależnie od środowiska, w którym są eksploatowane.