Kraty
WEMA

Kraty WEMA

Dostarczane Państwu przez nas kraty Wema to jedne z częściej kupowanych produktów w tej kategorii. Zapewniamy duży wybór krat pomostowych (zgrzewanych, prasowanych, antypoślizgowych) i stopni schodowych. Produkty marki Wema wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami. Do ich wykonania posłużyły najlepsze płaskowniki, dzięki czemu odznaczają się bardzo dobrą nośnością. Kraty Wema są dziś wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartych przestrzeniach. To asortyment najwyższej jakości stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ich wybór gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo konstrukcji przez długi czas eksploatacji, także w wymagającym otoczeniu.

Z czego wykonane są kraty Wema?

Szczególnie polecamy kraty Wema wykonywane w technologii zgrzewania oporowego. Proces polega na wgrzaniu pręta poprzecznego w płaskowniki nośne. Po zgrzaniu powstają elementy (maty) o długości 6100 mm i szerokości 1000 mm, które w dalszej obróbce są rozcinane na konkretne wymiary (kraty), obramowywane i zabezpieczane antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. W zależności od obciążenia, stosuje odmienną wielkość oczek oraz płaskowniki o określonej nośności. Kraty Wema znajdują szeroki zakres zastosowań w budownictwie przemysłowym, architekturze, przemyśle stoczniowym, a nawet w górnictwie. Cechuje je wysoka uniwersalność zastosowań, jaką uzyskujemy poprzez docinanie krat na pożądany wymiar. Jako producent krat Wema marka Sakostal Łódź od lat z powodzeniem realizuje indywidualne zamówienia Klientów, tym samym dostarczając materiały konstrukcyjne i komponenty o bardzo dobrych parametrach użytkowych.

Kraty Wema - poznaj naszą ofertę

Uważacie, że krata Wema sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom? Koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą! Dzięki współpracy z producentami materiałów stalowych możemy dostarczyć wyroby najwyższej jakości. Z kolei innowacyjne metody produkcji czynią z nich produkty o maksymalnej trwałości oraz wytrzymałości. Są odporne na korozję i warunki pogodowe.
Dostarczane przez naszą firmę kraty Wema oraz wyroby stalowe są szeroko stosowane w budownictwie i przemyśle. Ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z pewnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, doradzimy optymalne rozwiązania i przygotujemy atrakcyjną ofertę!

Dostępne rozmiary

Kratki oraz kraty Wema oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej. W zależności do potrzeb Klienta zamówienia realizujemy bezpośrednio z magazynu wyrobów gotowych lub produkujemy na zamówienie.

Krata pomostowa typu standard zgrzewana KOZ
- wymiary płaskownika dostępne z magazynu

  • 25x2
  • 30x2
  • 30x3
  • 40x20
- wymiary oczka dostępne z magazynu
34x38 mm w osi materiału co daje 30x32 w świetle


Siedzibą naszego magazynu jest Łódź. Stąd też obsługujemy Klientów z terenu całej Polski stale zapewniając terminową i bezproblemową dostawę komponentów stalowych takich jak m.in. kraty Wema, które możemy dostarczyć do siedziby Państwa firmy lub bezpośrednio na plac budowy. Oferujemy także kraty Mostostal oraz kraty antypoślizgowe


Opinie klientów