|
Kraty security mesh

Katalog produktów

Kraty security mesh

wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard lub serrated poprzez wspawanie od spodu kraty, taśmy blaszanej z otworami w wymiarach 8×8 mm. Sposób wykonania krat zagęszczanych taśmą zapobiega przejściu przez oczka kraty kulki o średnicy 10 mm ( tak zwany test kulki)
Zalecane wymiary oczek to 34,3x 38,1; 34,3×50,8 mm.
Przekroje płaskowników nośnych do uzgodnienia z działem handlowym.

Nasz asortyment krat security mesh obejmuje produkty, takie jak:

  • krata ochronna,
  • krata bezpieczeństwa.

Oferowane kraty security mesh wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard lub serrated poprzez wspawanie od spodu kraty taśmy blaszanej z otworami w wymiarach 8×8 mm. Sposób wykonania krat zagęszczanych taśmą zapobiega przejściu przez oczka kraty kulki o średnicy 10 mm (tak zwany test kulki).

Zalecane wymiary oczek to: 34,3×38,1; 34,3×50,8 mm.

Kraty security mesh Sakostal – Łódź i okolica

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców kraty ochronne wykonujemy w różnych wymiarach. Przekroje płaskowników nośnych do uzgodnienia z działem handlowym. Oferowane kraty security mesh odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, co pozwala na ich zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach eksploatacji, także w otoczeniu agresywnym.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zapraszamy do kontaktu. Zespół Sakostal z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i dobierze parametry produktu w taki sposób, aby krata ochronna jak najlepiej spełniała swoje zadanie.