|
Stopnie schodowe z krat pomostowych

Katalog produktów

STOPNIE SCHODOWE Z KRAT POMOSTOWYCH

Oferowane przez nas stopnie wykonywane są krat zgrzewanych i prasowanych. Produkowane są z kraty pomostowej, blach bocznych z otworami do przykręcenia do konstrukcji i listwy antypoślizgowej  od czoła w celu zwiększenia bezpieczeństwa ruchu i poprawienia estetyki ciągów schodowych.

Przekroje płaskowników nośnych i rozstaw oczek wykonywany jest wg programu produkcji krat.

W blachach bocznych wykonywane są otwory, okrągły fi 13 mm i fasolowy fi 13 na 25 mm, umożliwiający łatwy i szybki montaż do biegów schodowych.

Rozstaw otworów montażowych „N” zależy od głębokości „B” stopnia i został podany w tabeli poniżej.

B(mm)

N (mm)

240

120

260

150

270

150

295

180

305

180

343

180

Klientów poszukujących stopni schodowych metalowych, stopni metalowych ocynkowanych lub stopni schodowych  zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Sakostal Łódź. Wszystkie dostępne stopnie oraz pozostałe stopnie schodowe stalowe oferujemy wraz z dostawą. Obsługujemy w tym zakresie Klientów z terenu całej Polski, tak przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. ostawy stopni stalowych realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm transportowych, co przekłada się na terminową i bezproblemową realizację zamówień. W zależności do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora stopnie ocynkowane dostarczamy bezpośrednio na teren placu budowy lub do dowolnego innego miejsca.

 

Stopnie schodowe stalowe – specyfikacja produktu

Oferowane przez nas stopnie wykonywane są z krat zgrzewanych i prasowanych.
Produkowane są z kraty pomostowej, blach bocznych z otworami do przykręcenia do konstrukcji i listwy antypoślizgowej od czoła w celu zwiększenia bezpieczeństwa ruchu i poprawienia estetyki ciągów schodowych. To wszystko przekłada się na wysoką funkcjonalność oferowanych rozwiązań, które mogą być z powodzeniem aplikowane w różnych środowiskach eksploatacji, w tym także w środowiskach wymagających, szczególnie narażonych na występowanie czynników przyspieszających korozję.

Przekroje płaskowników nośnych i rozstaw oczek wykonywany jest wg programu produkcji krat.

W blachach bocznych wykonywane są otwory, okrągły fi 13 mm i fasolowy fi 13 na 25 mm, umożliwiający łatwy i szybki montaż do biegów schodowych.

Rozstaw otworów montażowych „n” zależy od głębokości „B” stopnia i został podany w tabeli poniżej.

B(mm)

N (mm)

240

120

260

150

270

150

295

180

305

180

343

180

Stopnie produkowane są z materiału : czarnego, ocynkowanego i nierdzewnego.

W czterech rodzajach wykonania: zgrzewane, zgrzewane antypoślizgowe (serrated), prasowane gładkie i prasowane antypoślizgowe.

Stopnie schodowe stalowe na zamówienie

Obok stopni schodowych o standardowych rozmiarach Klientom dostarczamy również rozwiązania nietypowe i niestandardowe. Kraty na schody na wymiar, w tym stopnice stalowe to szczególna propozycja naszej oferty. Zamawiając u nas stopnie metalowe lub stopnie ocynkowane na konkretny wymiar macie Państwo gwarancję, że dostarczony produkt finalny będzie w pełni odpowiadał specyfikacji zamówienia. To przekłada się na łatwość i szybkość montażu oferowanych stopni schodowych oraz duże oszczędności wynikające z gotowości produktu do zastosowania – stopnie przygotowane na wymiar nie wymagają przycinania i wykańczania. To ogranicza czas ich instalacji, jednocześnie obniżając koszt wykonania konstrukcji.

Kratka na schody  – stopnice metalowe w ofercie Sakostal

Nasze stopnie stalowe  na wymiar odznaczają się precyzją wykonania. Są estetyczne, zgodne wymiarowo i powtarzalne. Dzięki temu ich zastosowanie w konstrukcjach stalowych ciągów komunikacyjnych pozwala osiągać dobre efekty wizualne, co przekłada się na estetykę przestrzeni. Estetyka przestrzeni w przypadku aplikacji w halach produkcyjnych i magazynowych ma bardzo duże znaczenie dla motywacji pracowników do pracy. Dlatego też realizując Państwa zlecenia staramy się, aby nasze stopnie metalowe na schody (ocynkowane i bez ocynku) odznaczały się nie tylko walorami funkcjonalnymi, ale również atutami estetycznymi. W ten sposób pozytywnie wpływamy na aranżację przestrzeni, a pośrednio także na samopoczucie osób w niej pracujących.

 

Kraty na schody – stopnie metalowe i pozostałe – realizacja zamówień

Jako producent komponentów z kraty Wema dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w wariantach standardowych i nietypowych. Zamówienia standardowe realizujemy z magazynu. Siedzibą naszego magazynu jest Łódź. Stąd wyroby Sakostal są wysyłane do Klientów w całej Polsce. Zamówienia nietypowe i niestandardowe realizujemy zgodnie z projektem powierzonym, co pozwala na przygotowanie stopnic schodów pod konkretne konstrukcje i umożliwia ich łatwy oraz skuteczny montaż.

Pytania lub wątpliwości dotyczące dostępnych rozwiązań z zakresu stopni schodowych  i pozostałych produktów prosimy kierować do Działu Handlowego. Dział Handlowy przyjmuje również zamówienia na skody stalowe. Zamówienia przyjmujemy w siedzibie firmy oraz telefonicznie i mailowo. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Oferujemy także uchwyty do krat pomostowych oraz kraty pomostowe.