|
Kraty regałowe

Katalog produktów

KRATY REGAŁOWE

Kraty regałowe produkowane są głównie na bazie krat zgrzewanych. Kraty regałowe produkowane są w dwóch wersjach obramowania na bokach opierających się o trawersy. Pierwszy typ to obramowanie kątownikiem z dwóch stron co pozwala zamontować kratę pomiędzy podporami regału. Drugi typ to obramowanie z dwóch stron płaskownikiem większym niż wysokość kraty wypuszczonym do dołu, co stabilizuje kratę leżącą na trawersach regału (wykonanie zalecane). Najczęściej na kraty regałowe stosuje się rozszerzony podział oczek pomiędzy prętami łączącymi np. 51 lub 76 mm

Jakie typy krat regałowych oferujemy? 

Kraty regałowe Sakostal oferujemy w dwóch wersjach obramowania na bokach opierających się o trawersy:

  • Pierwszy typ to obramowanie kątownikiem z dwóch stron co pozwala zamontować kratę pomiędzy podporami regału.
  • Drugi typ to obramowanie z dwóch stron płaskownikiem większym niż wysokość kraty wypuszczonym do dołu, co stabilizuje kratę leżącą na trawersach regału (wykonanie zalecane).

Ze względu na przeznaczenie i sposób ich eksploatacji najczęściej na kraty regałowe stosuje się rozszerzony podział oczek pomiędzy prętami łączącymi np. 51 lub 76 mm. Oferowane kraty bardzo dobrze sprawdzają się jako wypełnienie regałów wysokiego składowania. Z powodzeniem mogą być również użytkowane w obiektach niskiego składowania. Wypełnienie wykonane z krat regałowych odznacza się wysoką nośnością, co daje bardzo dużą swobodę zarządzania przestrzenią składowania.

Kraty regałowe – Łódź i okolica

Klientów zainteresowanych zamówienie krat regałowych zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym. Specjaliści Sakostal z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze konstrukcji stalowych najlepiej odpowiadających Państwa potrzebom. Do współpracy zachęcamy odbiorców z Łodzi i okolicy, jak i klientów z innych regionów w kraju. Zapewniamy terminową realizację zamówień oraz krótki czas oczekiwania na dostawy.

Zachęcamy również do za zapoznania się z naszą ofertą krat kartonowych!