|
Kraty do ruchu kołowego

Katalog produktów

KRATY DO RUCHU KOŁOWEGO

Kraty przeznaczone dla ruchu pojazdów samochodowych produkowane są na bazie krat zgrzewanych i prasowanych. Kraty dla ruchu kołowego mają zastosowanie w warsztatach samochodowych, myjniach, magazynach i halach produkcyjnych gdzie poruszają się wózki paletowe, wózki widłowe i pojazdy transportowe. Przy doborze krat dla ruchu kołowego należy brać pod uwagę następujące parametry

  • rozstaw podpór
  • wagę pojazdu wraz z ładunkiem
  • kierunek ruchu w stosunku do ułożenia płaskowników nośnych
  • nacisk skupiony na powierzchni 200×200 mm w najbardziej niekorzystnym miejscu kraty.

Najczęściej stosowane przekroje płaskownika to 40×4, 40×5, 50×4, 50×5, 60×4, 60×5, 70×4, 70×5

Q – całkowita masa samochodu z dopuszczalnym ładunkiem

P = a/b a – wartość maksymalnego nacisku na najbardziej obciążone koło w danym pojeździe

[T] b – wartość „a” powiększona o współczynnik dynamiczny (drganie, hamowanie)

[T] A – powierzchnia nacisku „P” [mxm]

RL – kierunek ruchu wzdłuż płaskowników nośnych kraty

RB – kierunek ruchu pod kątem prostym do płaskowników nośnych kraty

Kratka najazdowa i pozostałe kraty do ruchu kołowego – Łódź i okolica

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy wysokiej jakości kraty do ruchu kołowego. Nasze wyroby obejmują szereg konstrukcji przeznaczonych do użytku w ruchu kołowym pojazdów osobowych i dostawczych, a także urządzeń techniki magazynowej. Kratki na kanał samochodowy zapewniają bezpieczeństwo w warsztacie naprawczym, przy jednoczesnym jeszcze lepszym wykorzystaniu przestrzeni. Kratka najazdowa umożliwia bezpieczne poruszanie się pojazdów kołowych po nawierzchniach pierwotnie nieprzystosowanych do ich ruchu. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w warunkach obiektów magazynowych, placów składowych i placów budowy.

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na kraty do ruchu kołowego zachęcamy do kontaktu z działem handlowym. Specjaliści Sakostal z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu optymalnych parametrów konstrukcji tak, aby jak najlepiej spełniała ona powierzane jej zadania.