|
Kraty off-shore

Katalog produktów

KRATY OFF-SHORE

Kraty OFF-SHORE wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard oraz krat serratowanych poprzez wspawanie od dołu pomiędzy płaskownikami nośnymi pręta gładkiego lub żłobionego o średnicy 4,8 mm. Ten typ krat uniemożliwia przejście przez oczka, kulki o średnicy 15 mm.
Parametry techniczne i możliwości wykonania krat zagęszczanych należy każdorazowo uzgadniać z działem handlowym.

Charakterystyka produktu

Kraty off-shore wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard oraz krat serratowanych poprzez wspawanie od dołu pomiędzy płaskownikami nośnymi pręta gładkiego lub żłobionego o średnicy 4,8 mm.

Ten typ krat uniemożliwia przejście przez oczka, kulki o średnicy 15 mm.

Kraty off-shore – Łódź i okolice

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże, oferujemy wysokiej jakości kraty off-shore. Kraty off-shore marki Sakostal powstały przede wszystkim z myślą o platformach wiertniczych oraz konstrukcjach hydrotechnicznych. Jednak ze względu na swoje właściwości znajdują znacznie szersze zastosowanie w przemyśle wydobywczym, konstrukcyjnym i transportowym.

Kraty off-shore wykonujemy na zamówienie. Są dostępne w szerokiej ofercie wymiarowej. Parametry techniczne i możliwości wykonania krat zagęszczanych prosimy każdorazowo uzgadniać z działem handlowym. Dział handlowy z przyjemnością odpowie również na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące możliwości zastosowania konstrukcji w danych aplikacjach. Dostarczamy również kraty platformowe i wyroby stalowe innego przeznaczenia.