|
Podesty stalowe

Katalog produktów

PODEST STALOWY

Podest stalowy to przede wszystkim element rusztowań, przeznaczonych do wykonywania prac na różnego rodzaju wysokościach. Muszą spełniać szereg przepisów i ściśle określonych norm BHP. Tak skonstruowane stanowiska pracy, zapewniają odpowiednią przestrzeń roboczą dla pracowników i ich narzędzi. Podesty stalowe, dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji – niezwykle stabilnej i wytrzymałej – zapewniają pełne bezpieczeństwo w trakcie wykonywania robót. Podesty stalowe wykorzystywane są także w innych branżach, jako ważny element podjazdów, schodów przemysłowych czy platform. Znajdują szerokie zastosowanie w takich gałęziach gospodarki, jak między innymi przemysł spożywczy, obiekty produkcyjne czy hale magazynowe.

Skontaktuj się z nami

Podesty stalowe – nasza oferta

Jako Sakostal prowadzimy swoją działalność od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w zakresie produkcji, zaopatrzenia i dostaw podestów stalowych. Świadczymy także profesjonalne i fachowe doradztwo techniczne. Podejmujemy się realizacji podestów stalowych w standardowych wysokościach, w tym m.in. 3m. Na życzenie Klientów dostarczamy również podesty stalowe w wymiarach innych niż np. 3m., a według indywidualnych projektów i pod konkretne wymiary. To pozwala w pełni dostosować finalny produkt do wymogów architektonicznych danych przestrzeni.

Każda produkcja podestów stalowych poprzedzona jest dokładną analizą oczekiwań i wymagań, a także odpowiednimi obliczeniami. Nasze wyroby charakteryzują się dużą wytrzymałością i bezpieczeństwem. Wybór podestów stalowych naszego wykonania to dla Państwa gwarancja najwyższej jakości usługi, stabilności, odporności i wytrzymałości, nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Gwarantujemy najwyższej jakości podesty stalowe i atrakcyjne warunki współpracy

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą podestów stalowych i dotychczas zrealizowanymi projektami. Zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów chcących zaufać naszemu doświadczeniu i posiadanym możliwościom technicznym. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie mamy również stopnie metalowe na schody oraz kratownice Wema.