|
Kraty nacinane – serrated

Katalog produktów

KRATY antypoślizgowe NACINANE – SERRATED

Kraty antypoślizgowe serrated wykonuje się z karbowanych (ząbkowanych) płaskowników nośnych, bądź nośnych i łączących dla krat prasowanych. Kraty stosuje się no podestach o nachyleniu powyżej 6°, podestach narażonych na zaolejenie i smary technologiczne. Kraty antypoślizgowe bardzo często stosuje się na wycieraczki wejściowe przed centrami handlowymi, marketami i budynkami użyteczności publicznej.

Kraty antypoślizgowe w ofercie Sakostal

Kraty antypoślizgowe bardzo często stosuje się na wycieraczki wejściowe przed centrami handlowymi, marketami i budynkami użyteczności publicznej.

To rozwiązanie, po które niezwykle chętnie sięgają firmy remontowo-budowlane oraz przedsiębiorstwa produkcyjne. Wysokiej jakości kraty antypoślizgowe bardzo dobrze sprawdzają się w obrębie hal produkcyjnych, magazynów oraz zewnętrznych składów materiałowych.

Kraty antypoślizgowe oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej, jednocześnie zapewniając możliwość przygotowania komponentu na wymiar. Zamówienia standardowe realizujemy z magazynu wyrobów gotowych, co przekłada się na krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz szybkie terminy dostaw. Kraty antypoślizgowe dostarczamy do Klientów z terenu całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień drogą telefoniczną i mailową. Oferujemy także kraty Mostostal oraz kraty Wema.