Kraty
REGAŁOWE

Kraty regałowe

Kraty REGAŁOWE W ŁODZI

Kraty regałowe stanowią wypełnienie regału magazynowego. Dzięki zastosowaniu krat regałowych możliwe jest magazynowanie w sposób zorganizowany i uporządkowany na trawersach towaru układanego luzem lub w kartonach. W praktyce zastosowanie kraty regałowej tworzy dodatkowy poziom kompletacji asortymentu, tym samym zwiększając wydajność pracy magazynu.

Kraty regałowe Sakostal

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorcy biznesowego – zakładów produkcyjnych, magazynów, centrów dystrybucji – oferujemy wysokiej jakości kraty regałowe z możliwością przygotowania wypełnienia zgodnie z indywidualną specyfikacją. Kraty regałowe produkowane są głównie na bazie krat zgrzewanych.

Kraty regałowe Sakostal oferujemy w dwóch wersjach obramowania na bokach opierających się o trawersy:

  • Pierwszy typ to obramowanie kątownikiem z dwóch stron co pozwala zamontować kratę pomiędzy podporami regału.
  • Drugi typ to obramowanie z dwóch stron płaskownikiem większym niż wysokość kraty wypuszczonym do dołu, co stabilizuje kratę leżącą na trawersach regału (wykonanie zalecane).

Ze względu na przeznaczenie i sposób ich eksploatacji najczęściej na kraty regałowe stosuje się rozszerzony podział oczek pomiędzy prętami łączącymi np. 51 lub 76 mm. Oferowane kraty bardzo dobrze sprawdzają się jako wypełnienie regałów wysokiego składowania. Z powodzeniem mogą być również użytkowane w obiektach niskiego składowania. Wypełnienie wykonane z krat regałowych odznacza się wysoką nośnością, co daje bardzo dużą swobodę zarządzania przestrzenią składowania.

Kraty regałowe – Łódź i okolica

Klientów zainteresowanych zamówienie krat regałowych zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym. Specjaliści Sakostal z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze konstrukcji stalowych najlepiej odpowiadających Państwa potrzebom. Do współpracy zachęcamy odbiorców z Łodzi i okolicy, jak i klientów z innych regionów w kraju. Zapewniamy terminową realizację zamówień oraz krótki czas oczekiwania na dostawy.

 

Opinie klientów