Kraty pomostowe wciskane - prasowane

Wciskane kraty pomostowe

Oferta przygotowana przez nasz firmę jest bogata i zróżnicowana, dlatego możemy Państwu zaoferować asortyment dedykowany do określonych zastosowań. Doskonałym przykładem są kraty pomostowe prasowane oraz kraty pomostowe wciskane, które produkowane są metodą łączenia płaskowników nośnych z płaskownikami poprzecznymi. Proces ten polega na wprasowaniu płaskownika poprzecznego w specjalnie nacięty płaskownik nośny. Odbywa się to pod dużym ciśnieniem. Do produkcji krat prasowanych stosujemy stal w gat. S 235 JR i stal kwasoodporną w gat. 304.

Zastosowanie krat pomostowych

Dzięki zastosowaniu tzw. klasówki kraty można eksploatować bezpiecznie i trwale w agresywnym chemicznie otoczeniu, a także w rolnictwie i przemyśle spożywczym. Kraty pomostowe prasowane wykonywane są wg. normy DIN 24537. Obecnie kraty pomostowe wciskane znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Nie tylko służą do tworzenia bezpiecznych i funkcjonalnych podestów, pomostów oraz platform, ale mogą również pełnić funkcję wycieraczki, bariery, a nawet podwieszanego sufitu

Jakie kraty pomostowe - wciskane są najlepsze?

Jeżeli chcielibyście zamówić kraty pomostowe prasowane, z pewnością szukacie producenta, który zaoferuje solidny produkt wyróżniających się wysoką jakością wykonania. Zachęcamy Was do dokładnego zweryfikowania naszej oferty, ponieważ jesteśmy firmą, która może zaproponować najlepsze kraty pomostowe wciskane na rynku. Współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi producentami takimi jak Mostostal lub Wema. Gwarantujemy, że znajdziecie u nas kraty na miarę Waszych oczekiwań w cenie, która Was na pewno usatysfakcjonuje.

Specyfikacja dostępnych produktów

Standardowy podział i wielkość oczek dla krat prasowanych

Rodzaje płaskowników nośnych

Wysokość krat
h [mm]
Grubość płaskownika nośnego
c [mm]
20 25 30 35 40 50 2
20 25 30 35 40 50 3

Schemat kraty

h - wysokość

g - grubość

Maksymalna długość kraty L = 2100 mm

Maksymalna szerokość kraty B = 1700 mm

Kraty pomostowe prasowane mogą być produkowane w czterech typach

KOP-płaskowniki nośne i poprzeczne gładkie na górnej powierzchni kraty pomostowej

KOP 33x33

5KOP-nacięcia wykonane na płaskownikach nośnych kraty pomostowej

X5KOP 33x33

X6KOP-nacięcia wykonane na płaskownikach łączących kraty pomostowej

X6KOP 33x33

X6KOP 33x11

X7KOP-nacięcia wykonane na płaskownikach nośnych i łączących kraty pomostowej