UCHWYTY
DO KRAT POMOSTOWYCH

UCHWYTY DO KRAT POMOSTOWYCH W ŁODZI

Uchwyty do krat pomostowych to systemy przeznaczone do stabilnego i bezpiecznego mocowania krat (pomostów oraz stopni) do elementów nośnych konstrukcji. Dobrej jakości mocowanie krat pomostowych umożliwia montaż każdego rodzaju konstrukcji bez konieczności ingerencji w jej strukturę oraz walory estetyczne. Takie uchwyty do krat pomostowych znajdziecie Państwo w ofercie Sakostal.

Mocowanie krat pomostowych – Systemy Sakostal

Przy wyborze mocowania krat pomostowych należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane uchwyty. Powinien on być tożsamy z materiałem, z którego wykonano konstrukcję. To zapewnia stabilność i trwałość mocowania przez długi czas eksploatacji ciągu komunikacyjnego, także w środowisku agresywnym.

Jako producent mocowań do krat pomostowych oferujemy uchwyty do krat pomostowych wykonane z tego samego gatunku stali S 235 JR co kraty pomostowe. Do krat ze stali nierdzewnej proponujemy uchwyty również z takiej stal. Elementy te umożliwiają szybki i trwały montaż krat pomostowych na konstrukcjach wsporczych.

Popularne uchwyty do krat pomostowych

Najczęściej stosowane są tzw. uchwyty standardowe umożliwiające montaż krat do płaskiej powierzchni np. ramienia kątownika, półki ceownika lub teownika. Drugi najpopularniejszy typ uchwytów to tzw. łącznik podwójny do łączenia krat pomiędzy sobą co zapobiega rozsuwaniu i klawiszowaniu sąsiadujących elementów.

Oba omówione powyżej systemy posiadamy w naszej ofercie. Poza tym oferujemy uchwyty hakowe, wykonywane na zamówienie pod konkretny profil np. kształtownik zamknięty.

Uchwyty hakowe stosujemy również gdy zachodzi konieczność przymocowania krat do ceownika ustawionego ramionami na zewnątrz pod kratą pomostową. Ponadto oferujemy tzw. motylki, czyli górną część uchwytu. To blaszka #2,0 mm z otworem fi 9,00 mm do montażu wkrętami samowiercącymi.

Mocowanie krat pomostowych – Łódź i okolica

Klientów zainteresowanych doborem systemu mocowania do specyfiki konstrukcji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem systemów mocujących Sakostal. W sprzedaży posiadamy:

  • uchwyty standardowe,
  • łączniki podwójne,
  • uchwyty hakowe wykonywane na zamówienie,
  • motylki.

Dobór systemu montażowego każdorazowo dostosowujemy do typ krat oraz rodzaju konstrukcji nośnej, a także rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane poszczególne elementy konstrukcji. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić stabilne i trwałe połączenie elementów niezależnie od środowiska, w którym są eksploatowane.

 

Opinie klientów