STOPNIE SCHODOWE
Z KRAT POMOSTOWYCH

STOPNIE SCHODOWE Z KRAT POMOSTOWYCH

Stopnie metalowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów marka Sakostal oferuje wysokie jakości stopnie metalowe oraz schody z kraty Wema – elementy konstrukcyjne odznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz trwałością, a także komfortem użytkowania. Stopnie ocynkowane mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w aplikacjach zewnętrznych, jak i wewnętrznych, co przekłada się na możliwość projektowania i wykonywania konstrukcji na potrzeby obiektów przemysłowych, komercyjnych, a nawet użyteczności publicznej, w tym schodów pożarowych dla obiektów mieszkalnych i nie tylko.

Klientów poszukujących stopni metalowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Sakostal Łódź. Wszystkie dostępne stopnie z kraty Wema oraz pozostałe stopnie schodowe stalowe oferujemy wraz z dostawą. Obsługujemy w tym zakresie Klientów z terenu całej Polski, tak przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.


Stopnie schodowe stalowe – specyfikacja produktu

Oferowane przez nas stopnie wykonywane są z krat zgrzewanych i prasowanych.
Produkowane są z kraty pomostowej, blach bocznych z otworami do przykręcenia do konstrukcji i listwy antypoślizgowej od czoła w celu zwiększenia bezpieczeństwa ruchu i poprawienia estetyki ciągów schodowych. To wszystko przekłada się na wysoką funkcjonalność oferowanych rozwiązań, które mogą być z powodzeniem aplikowane w różnych środowiskach eksploatacji, w tym także w środowiskach wymagających, szczególnie narażonych na występowanie czynników przyspieszających korozję.

Przekroje płaskowników nośnych i rozstaw oczek wykonywany jest wg programu produkcji krat.

W blachach bocznych wykonywane są otwory, okrągły fi 13 mm i fasolowy fi 13 na 25 mm, umożliwiający łatwy i szybki montaż do biegów schodowych.

Rozstaw otworów montażowych „n” zależy od głębokości „B” stopnia i został podany w tabeli poniżej.


B(mm)

N (mm)

240

120

260

150

270

150

295

180

305

180

343

180


Stopnie produkowane są z materiału : czarnego, ocynkowanego i nierdzewnego.

W czterech rodzajach wykonania: zgrzewane, zgrzewane antypoślizgowe (serrated), prasowane gładkie i prasowane antypoślizgowe.

Stopnie z kraty Wema i pozostałe – realizacja zamówień

Jako producent komponentów z kraty Wema dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w wariantach standardowych i nietypowych. Zamówienia standardowe realizujemy z magazynu. Siedzibą naszego magazynu jest Łódź. Stąd wyroby Sakostal są wysyłane do Klientów w całej Polsce. Zamówienia nietypowe i niestandardowe realizujemy zgodnie z projektem powierzonym, co pozwala na przygotowanie stopnic schodów pod konkretne konstrukcje i umożliwia ich łatwy oraz skuteczny montaż.

Pytania lub wątpliwości dotyczące dostępnych rozwiązań prosimy kierować do Działu Handlowego. Dział Handlowy przyjmuje również zamówienia na skody stalowe. Zamówienia przyjmujemy w siedzibie firmy oraz telefonicznie i mailowo. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Oferujemy także szczeble drabinowe oraz kraty pomostowe ocynkowane.


Opinie klientów