Kraty
ŻALUZJOWE

Kraty żaluzjowe

Kraty ŻALUZJOWE W ŁODZI

Kraty żaluzjowe to konstrukcje wykorzystywane w budownictwie kubaturowym, w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i użytku publicznego. Składają się one ze sztywnej siatki płaskowników nośnych i wypełniających poprzecznych. Płaskowniki żaluzjowe (lamele) w tym typie krat umieszcza się pod kątem odpowiednio 30 lub 45 stopni. Jednocześnie w celu zapewnienia stabilności i sztywności kształtów kraty żaluzjowe standardowo obramowuje się płaskownikiem o grubości 5 mm.

Zamawiając kraty żaluzjowe klienci mogą zmieniać wysokość płaskowników poprzecznych oraz wielkość oczek. W praktyce oznacza to możliwość ustalenia wielkości prześwitu między „lamelami” adekwatnie do indywidualnych potrzeb i wymogów projektu. Kraty żaluzjowe znajdują zastosowanie jako elementy maskujące lub przysłaniające np. fragmenty elewacji. Doskonale sprawdzają się jako zasłony przeciwsłoneczne, jednocześnie zapewniają prywatność wewnątrz. Ustawienie płaskowników żaluzjowych pod kątem sprawia, że osoby znajdujące się w pomieszczeniu widzą to, co dzieje się na zewnątrz jednocześnie pozostając niezauważone.

Kraty żaluzjowe Sakostal

Kraty żaluzjowe Sakostal składane są z płaskowników nośnych i wypełniających płaskowników poprzecznych umieszczonych pod kątem 45°. Oferowanie kraty żaluzjowe można malować proszkowo we wszystkich standardowych kolorach z palety RAL. Dzięki temu konstrukcje marki Sakostal są tak chętnie stosowane w nowoczesnej architekturze. Świetnie komponują się zarówno z elewacją obiektów mieszkalnych, jak i użytkowych różnego przeznaczenia.

Kraty żaluzjowe – Łódź i okolica

W celu ustalenia parametrów technicznych zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Zespół Sakostal z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w precyzyjnym określeniu Państwa zapotrzebowania względem oferowanych krat żaluzjowych.

Nowoczesne i w pełni wyposażone zaplecze produkcyjne pozwala nam na profesjonalną obsługę zleceń nisko- i wysokonakładowych. Zapewniamy terminowe dostawy, wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne formy rozliczeń. W asortymencie posiadamy również inne konstrukcje stalowe.

 

Opinie klientów