Kraty
SECURITY MESH

Kraty ochronne security mesh

Kraty SECURITY MESH W ŁODZI

Kraty security mesh to rodzaj krat pomostowych dedykowanych do zastosowań specjalnych. Ze względu na charakterystyczną konstrukcję krata ochronna zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Zapobiega zdarzeniom w ciągach komunikacyjnych będących skutkiem poślizgnięcia się lub zablokowania obuwia w niewymiarowym oczku kraty. Dodatkowo w wariancie serrated (kraty ząbkowane) kraty security mesh zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania ciągów komunikacyjnych (schodów, podestów, kładek) eksploatowanych w warunkach zewnętrznych.

Krata ochronna Sakostal

Jako producent konstrukcji stalowych dostarczamy Klientom szeroki wybór krat bezpieczeństwa (tzw. krat pomostowych specjalnego przeznaczenia). Kraty pomostowe specjalnego przeznaczenia znajdują zastosowanie w przejściach nadziemnych między dwoma obiektami. Często wykorzystywane są także jako łączniki w kompleksach złożonych z kilku budynków – zakładach przemysłowych, galeriach handlowych, obiektach przeznaczenia magazynowego.

Nasz asortyment krat security mesh obejmuje produkty, takie jak:

  • krata ochronna,
  • krata bezpieczeństwa.

Oferowane kraty security mesh wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard lub serrated poprzez wspawanie od spodu kraty taśmy blaszanej z otworami w wymiarach 8x8 mm. Sposób wykonania krat zagęszczanych taśmą zapobiega przejściu przez oczka kraty kulki o średnicy 10 mm (tak zwany test kulki).

Zalecane wymiary oczek to: 34,3x38,1; 34,3x50,8 mm.

Kraty security mesh Sakostal – Łódź i okolica

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców kraty ochronne wykonujemy w różnych wymiarach. Przekroje płaskowników nośnych do uzgodnienia z działem handlowym. Oferowane kraty security mesh odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, co pozwala na ich zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach eksploatacji, także w otoczeniu agresywnym.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zapraszamy do kontaktu. Zespół Sakostal z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i dobierze parametry produktu w taki sposób, aby krata ochronna jak najlepiej spełniała swoje zadanie.

 

Opinie klientów