Kraty
OFF-SHORE

Kraty offshore

Kraty OFF-SHORE W ŁODZI

Technologia produkcji krat off-shore rozwinęła się specjalnie z myślą o platformach wiertniczych. Kraty tego typu odznaczają się bardzo dobrymi parametrami nośnymi. Dodatkowa stabilność okazuje się czynnikiem nieocenionym przy dużych obciążeniach, podczas gdy zagęszczenie krat zapewnia bezpieczeństwo i ogranicza ryzyka związane z klinowaniem się przedmiotów w okach krat.

Kraty off-shore Sakostal

Marka Sakostal to znany i ceniony dostawca wyrobów stalowych różnego przeznaczenia. Jedną z naszych specjalności są kraty off-shore, które projektujemy i wykonujemy zgodnie z wymaganiami technicznymi danej realizacji. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na specyficzne potrzeby branży off-shore w kraju i zagranicą.

Charakterystyka produktu

Kraty off-shore wykonuje się na bazie krat zgrzewanych standard oraz krat serratowanych poprzez wspawanie od dołu pomiędzy płaskownikami nośnymi pręta gładkiego lub żłobionego o średnicy 4,8 mm.

Ten typ krat uniemożliwia przejście przez oczka, kulki o średnicy 15 mm.

Kraty off-shore – Łódź i okolice

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże, oferujemy wysokiej jakości kraty off-shore. Kraty off-shore marki Sakostal powstały przede wszystkim z myślą o platformach wiertniczych oraz konstrukcjach hydrotechnicznych. Jednak ze względu na swoje właściwości znajdują znacznie szersze zastosowanie w przemyśle wydobywczym, konstrukcyjnym i transportowym.

Kraty off-shore wykonujemy na zamówienie. Są dostępne w szerokiej ofercie wymiarowej. Parametry techniczne i możliwości wykonania krat zagęszczanych prosimy każdorazowo uzgadniać z działem handlowym. Dział handlowy z przyjemnością odpowie również na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące możliwości zastosowania konstrukcji w danych aplikacjach. Dostarczamy również kraty platformowe i wyroby stalowe innego przeznaczenia.

 

Opinie klientów