Kraty
NACINANE – SERRATED

Kraty NACINANE – SERRATED

Kraty pomostowe antypoślizgowe dla jeszcze większego bezpieczeństwa

W aplikacjach, w których zależy nam na zapewnieniu jak największego poziomu bezpieczeństwa ciągu komunikacyjnego z zainstalowanymi kratami pomostowymi warto zastosować kraty antypoślizgowe. Ze względu na zastosowane materiały i technologie kraty pomostowe antypoślizgowe stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności oraz trwałości standardowych krat ocynkowanych z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, jaki gwarantuje wybór karbowanych płaskowników nośnych.

Klientów poszukujących wysokiej jakości krat antypoślizgowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent krat pomostowych dostarczamy Państwu wyłącznie najlepsze rozwiązania, do produkcji których wykorzystujemy sprawdzone surowce i komponenty.


Kraty antypoślizgowe Serrated

Kraty antypoślizgowe serrated wykonuje się z karbowanych (ząbkowanych) płaskowników nośnych, bądź nośnych i łączących dla krat prasowanych.
Kraty stosuje się na podestach o nachyleniu powyżej 6°, podestach narażonych na zaolejenie i smary technologiczne, a także innych miejscach, w których istnieje ryzyko poślizgnięcia.
Kraty antypoślizgowe bardzo często stosuje się na wycieraczki wejściowe przed centrami handlowymi, marketami i budynkami użyteczności publicznej.

Kraty antypoślizgowe oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej, jednocześnie zapewniając możliwość przygotowania komponentu na wymiar. Zamówienia standardowe realizujemy z magazynu wyrobów gotowych, co przekłada się na krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz szybkie terminy dostaw. Kraty antypoślizgowe dostarczamy do Klientów z terenu całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień drogą telefoniczną i mailową. Oferujemy także kraty Mostostal oraz kraty Wema.


Opinie klientów