Kraty
NACINANE – SERRATED

Kraty antypoślizgowe NACINANE – SERRATED W ŁODZI

Kraty pomostowe antypoślizgowe dla jeszcze większego bezpieczeństwa

W aplikacjach, w których zależy nam na zapewnieniu jak największego poziomu bezpieczeństwa ciągu komunikacyjnego z zainstalowanymi kratami pomostowymi warto zastosować kraty antypoślizgowe. Ze względu na zastosowane materiały i technologie produkcji kraty pomostowe antypoślizgowe stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności oraz trwałości standardowych krat ocynkowanych z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, jaki gwarantuje wybór karbowanych płaskowników nośnych.

Klientów poszukujących wysokiej jakości krat antypoślizgowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent krat pomostowych dostarczamy Państwu wyłącznie najlepsze rozwiązania, do produkcji których wykorzystujemy sprawdzone surowce i komponenty. Wszystkie kraty antypoślizgowe produkujemy zgodnie z obowiązującymi normami, zapewniając precyzyjny dobór surowców. To przekłada się na wysoką jakość wyrobów gotowych, które oferujemy w standardowych rozmiarach i na zamówienie.


Kraty antypoślizgowe Serrated

Kraty antypoślizgowe serrated wykonuje się z karbowanych (ząbkowanych) płaskowników nośnych, bądź nośnych i łączących dla krat prasowanych. To sprawia, że kraty antypoślizgowe Serrated charakteryzują się zwiększonym w porównaniu do innych krat pomostowych współczynnikiem tarcia. Płaskowniki wykorzystane przy produkcji krat mają wycięte specjalne ząbki. To zwiększa właściwości antypoślizgowe krat, umożliwiając ich bezpieczną eksploatację w warunkach wewnętrznych i na zewnątrz budynków. Kraty antypoślizgowe Serrated mogą być bez obaw eksploatowane na zewnątrz we wszystkich warunkach atmosferycznych. To w sposób znaczący przekłada się na spektrum ich zastosowań w licznych aplikacjach.
Kraty stosuje się na podestach o nachyleniu powyżej 6°, podestach narażonych na zaolejenie i smary technologiczne, a także innych miejscach, w których istnieje ryzyko poślizgnięcia.
Kraty antypoślizgowe bardzo często stosuje się na wycieraczki wejściowe przed centrami handlowymi, marketami i budynkami użyteczności publicznej.

To rozwiązanie, po które niezwykle chętnie sięgają firmy remontowo-budowlane oraz przedsiębiorstwa produkcyjne. Wysokiej jakości kraty antypoślizgowe bardzo dobrze sprawdzają się w obrębie hal produkcyjnych, magazynów oraz zewnętrznych składów materiałowych.

Kraty antypoślizgowe oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej, jednocześnie zapewniając możliwość przygotowania komponentu na wymiar. Zamówienia standardowe realizujemy z magazynu wyrobów gotowych, co przekłada się na krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz szybkie terminy dostaw. Kraty antypoślizgowe dostarczamy do Klientów z terenu całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień drogą telefoniczną i mailową. Oferujemy także kraty Mostostal oraz kraty Wema.


Opinie klientów