Kraty
DO RUCHU KOŁOWEGO

Kratka najazdowa do ruchu kołowego

Kraty DO RUCHU KOŁOWEGO W ŁODZI

Kratki na kanał samochodowy i kratka najazdowa – Oferta Sakostal na kraty do ruchu drogowego

Kraty przeznaczone dla ruchu pojazdów samochodowych marki Sakostal produkowane są na bazie krat zgrzewanych i prasowanych to gama produktów obejmujących wyroby takie, jak:

  • kratki na kanał samochodowy,
  • kraka najazdowa.

Kraty dla ruchu kołowego mają zastosowanie w warsztatach samochodowych, myjniach, magazynach i halach produkcyjnych gdzie poruszają się wózki paletowe, wózki widłowe i pojazdy transportowe. Ich konstrukcja i nośność zapewnia bezpieczne połączenie odcinków ciągu komunikacyjnego, czy organizację stanowiska obsługowo-naprawczego.

Na co zwracać uwagę wybierając kratki na kanał samochodowy?

Przy doborze krat dla ruchu kołowego należy brać pod uwagę następujące parametry :

  • rozstaw podpór,
  • wagę pojazdu wraz z ładunkiem,
  • kierunek ruchu w stosunku do ułożenia płaskowników nośnych,
  • nacisk skupiony na powierzchni 200x200 mm w najbardziej niekorzystnym miejscu kraty. Najczęściej stosowane przekroje płaskownika to 40x4, 40x5, 50x4, 50x5, 60x4, 60x5, 70x4, 70x5.

Kratka najazdowa i pozostałe kraty do ruchu kołowego – Łódź i okolica

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy wysokiej jakości kraty do ruchu kołowego. Nasze wyroby obejmują szereg konstrukcji przeznaczonych do użytku w ruchu kołowym pojazdów osobowych i dostawczych, a także urządzeń techniki magazynowej. Kratki na kanał samochodowy zapewniają bezpieczeństwo w warsztacie naprawczym, przy jednoczesnym jeszcze lepszym wykorzystaniu przestrzeni. Kratka najazdowa umożliwia bezpieczne poruszanie się pojazdów kołowych po nawierzchniach pierwotnie nieprzystosowanych do ich ruchu. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w warunkach obiektów magazynowych, placów składowych i placów budowy.

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na kraty do ruchu kołowego zachęcamy do kontaktu z działem handlowym. Specjaliści Sakostal z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu optymalnych parametrów konstrukcji tak, aby jak najlepiej spełniała ona powierzane jej zadania.

 

Opinie klientów